June 2011

Past Layouts

30. june 2011 at 16:39 | Bey*li


Spolubydlící (2011)

30. june 2011 at 16:09 | Bey*li


Obsah: Je krásná. Je věrná. Je psychotická. A naneštěstí pro čerstvou vysokoškolačku Saru (Minka Kelly) je také její SPOLUBYDLÍCÍ. Po příchodu do nové školy Sara začíná chodit se Stephenem (Cam Gigandet) a nalézá si novou nejlepší kamarádku, spolubydlící Rebeccu (Leighton Meester). Nové kamarádství se ale záhy mění v noční můru. Sara se ocitá tváří v tvář děsivému poznání, že její přítelkyně je posedlá a nevyrovnaná osoba, která možná dokonce i vraždí!
Můj názor: : Takových filmů o psychopatické dívce, která se zamiluje do své spolubydlící už bylo opravdu mnoho, já jsem viděla nějméně tři, ale tenhle film je skvělý v tom, že tam hraje spousta známích herců a tím je film daleko záživnější.
Film se mi docela zalíbil, proto doporučuji !!

Hodnocení: Film hodnotím osmi body z deseti.

Skřekot (2000)

29. june 2011 at 20:09 | Bey*li
Obsah: Záhadný vrah v maske (CHRIS PALERMO) zavraždí jednu zo študentiek strednej školy Bulimia Falls High. Čoskoro dostanú viacerí jej spolužiaci plavovlasá kráľovná krásy Barb Primesuspectová (JULIE BENZOVÁ), športovo založený slaboduchý Slab O´Beef (SIMON REX), hispánska kráska v čiernom a s lesbickými sklonmi Martina Martinezová (MAJANDRA DELFINOOVÁ), nováčik Dawson Deary (HARLEY CROSS) a panic Boner (DANNY STRONG) lístok, ktorým im vrah oznamuje, že vie, čo robili minulý rok v lete. Študenti sú vyľakaní, necítia sa bezpečne. Prípadom sa zaoberá miestny poli…
Můj názor: Nejsem žádný velký milovník parodii, ale když jsem tohle náhodou našla na ulož to, musela jsem si to stáhnout, protože je to parodie na můj oblíbený Vřískot. Ale popravdě vám řeknu, že i já bych dokázala natočit lepší parodii !!
Naprostá blbost av ůbec to nedávalo smysl !! Vrah se objevil až na konci, jínak tam o něm nebyla ani zmínka.
Hodnocení: Tento film, pokud se tomu dá vůbec říkat film, bych ohodnotila jedním bodem z deseti. Jediné co se mi na filmu líbilo bylo herecké obsazení.

10 Věcí co o mě úrčitě nevíte :D

29. june 2011 at 19:29 | Bey*li
Prorože tenhle blog je také částečně o mě, tak jsem se rozhodla dát jsem 10 věcí které o mě úrčitě nevíte, i když vím že si to nikdo nepřečte, tak to jsem stejně dám :D

1. Koušu si nechty :D
2. Až do nedávna jsem chtěla být herečka a zpěvačka :D :D (Já vim no :D)
3.Zbožnuju herce Dermonta Muroneye (Já vim smějte se, ale máme to v rodině :D)
4. Od svých čtyř trpím OCD = Obsedantně kompulzivní porucha. (Tohle je poprvé kdy jsem se k tomu přiznala, tak doufám, že si to nikdo známý nepřečte :) )
5.Chtěla bych se odstěhovat do Brazílie.
6.Učím se Švédsky.
7.Neumím zavazovat norálně tkaničky u bot (Já vím říkáte si, že jsem uplný dement.)
8. Naprosto miluju Barbru Streisand :D (Upss, tak je to venku.)
9. Miluju horory, ale pak se v noci bojím. A nepřestanu se na ně dívat :D
10. V úplné tmě a ve ztísněném prostoru mám úzkost a chce se mi zvracet :D

Kdo si to přečet celý, je borec :D

Spolek Nemilosrdných (2009)

29. june 2011 at 19:01 | Bey*li
Obsah: Pětice vysokoškolaček tvoří tajné sesterstvo, které musí držet pohromadě navzdory všem překážkám. Toto pouto je podrobeno těžkému testu, když po divoké párty zemře jedna z nich. Raději, než přiznat se policii a pohřbít si vlastní budoucnost, rozhodnou se dívky zahladit zločin a ukrýt zkrvavené tělo. Léta poklidně plynou a kamarádky pomalu končí studium na univerzitě. Na rozlučkové oslavě se však ukáže, že někdo ví o jejich strašlivém tajemství a hodlá se mstít. Je snad mrtvá dívka pořád naživu?
Můj názor: Tak filmy tohodle typu jsou mé nejolíbenější. Zbožnuju horory, ve kterém se neví vrah a dozvíme se ho až na konci. A tenhle film je toho jasným příkladem. Není tam moc krve a ani moc nechutných scén. Herecké obsazení je skvělé, takže doporučuji !!
Hodnocení: Hodnotím deseti body z deseti !!


Zatím spolu zatím živý (2010)

29. june 2011 at 14:39 | Bey*li


Obsah: Tajný agent Roy Miller (Tom Cruise) změní v okamžiku život obyčejně vypadající June Havens (Cameron Diaz) v neuvěřitelnou jízdu... a na oplátku ona jemu. June se v letadle dá do řeči s okouzlujícím a poněkud tajemným spolucestujícím - Royem. Chvíli nato se vše změní. Letadlo nečekaně spadne do kukuřičného pole a havárii nikdo další nepřežije. June nemá ani vteřinu, aby alespoň pořádně popadla dech a už se ocitá na neuvěřitelně divoké cestě kolem světa - vyhýbá se střelám v Bostonu, skáče po střechách v Rakousku a utíká před býky v Seville . To vše ve spol…
Můj názor: Na začátku filmu jsem trochu nechápala o co jde a zdálo se mi to takové cele naruby. Když jsem se v tom začala trochu orientovat, tak jse mi to docela začalo bílit. Je to taková typická akční americká komedie. I když nám lepší filmy, tak tenhle docela ujde a stojí za to se na něj kouknout, takžě doporučuji.
Hodnocení: Tento film hodnotím šesti body z deseti. Je to vcelku zajímavý film, ale znám daleko lepší, proto šest bodů :-)


Rio (2011)

29. june 2011 at 13:39 | Bey*li


Obsah:Film Rio je příběhem vzácného papouška jménem Blu, který žije na malém městě se svoji paničkou Lindou, s níž tvoří nerozlučnou dvojku. Linda ho před léty zachránila před pašeráky, kteří ho ještě jako papouščí miminko ulovili uprostřed brazilského pralesa a odvezli do zasněžené Minessoty. Blu se kvůli tomu sice nikdy nenaučil létat, ale v bezpečí a pohodlí Lindina domova se natolik zabydlel, že pro něj není problém uvařit kávu, připravit snídani, vyčistit si zuby nebo posloužit Lindě jako její osobní budík. Když jednoho dne Linda a Blu zjistí, že Blu není…
Můj názor: Nejsem žádný velký milovník animovaných filmů a seriálů. Jediný animovaný film co jsem kdy milovala byly Příšerky S.R.O. Nedávno k nim přibyl další film a to Rio. Minulý týden jsme se na to dívali ve škole a musím říct, že jsem se do toho uplně zamilovala !! Nechybělo tam napětí a o zábavu tam nebyla nouze !! Už dlouhou se mi něco takhle nelíbilo.
Doporučuji se na to podívat v aangličtině !! :-)
Hodnocení: Film Rio hodnotím plným počtem deseti body!!

MASKOT BLOGU

29. june 2011 at 13:15 | Bey*li

JMÉNO: Alex
NAROZEN: 29/6/2011
POVOLÁNÍ: Maskot blogu
ŽIJE: V Praze
POHLAVÍ: Muž (Hroch)

Vrahouni (2011)

29. june 2011 at 12:19 | Bey*li


Obsah: Spencer (Ashton Kutcher) je takový normální, tajný, nájemný zabiják, který pracuje pro vládu. Jen (Katherine Heigl) je krásná počítačová expertka a právě se vzpamatovává z bolestného rozchodu. Akční komedie, která neodolatelným způsobem potvrzuje známé pravidlo, že protiklady se přitahují. V tomto případě ale přitahují ještě mnohem víc, například další nájemné zabijáky. Mladý pár bude muset vyměnit pohodlí novomanželského života za nabitou zbraň a dobrou mušku.
Můj názor: Tento film jsem si původně stáhla na dovolenou, ale neměla jsem co dělat, tak jsem se na něj koukla už dřív.
Na první dojem mě nijak moc neuchvátil, říkala jsem si nudná komedie. Během filmu se to celkem zlepšilo a byli tam nějaké zajímavé a zábavné scény. Ve filmu hrají hlavní role Katherine Heigel a Ashton Kutcher, které mám velice ráda jako herce.
Ale musím přiznat, že tento film je spíš propadák a né nějaká pecka. Můžete ho skusit, třeba se vám zalíbí. :-)
Hodnocení: Tento film hodnotím čtyřma body z deseti. Herecké obsazení bylo dobré, nějaké scény byly zábavné a napínavé, ale celkový děj filmu byl nic moc, proto čtyři body.

Celebrities with OCD

28. june 2011 at 19:49 | Bey*li
Možná při přečtení názvu si budete říkat co je to vlastně OCD ? Není to žádný nový styl, značka oblečení :DJe to zkratka pro Obsedantně kompulzivní poruchu. Jedná se o chronickou poruchu, která se dělí na čtyři odvětví. Například strach ze špíny a infekce. Jesti sledujete serial Glee, tak si můžete všimnout, že učitelka Emma jí má. Tato porucha není podle mě zas tak vážná, dá se s ní žít, je to na jedinci!! Časem může úplně zmizet, když berete léky a chodíte k psychologovi, ale v nějakých případech to není nutné, když svou obsesi dokážete ovládnout. Chci ukázat, že OCD trpí i celebrity, věděli jste, že Albert Eisten trpěl také obsesí ?
Nebo například: Jessica Alba,Cameron Diaz,Jennifer Love Hewitt,Leonardo Dicaprio,Megan Fox, Katy Perry, Justin Timberlake a spousta dalších. Kdo by to do nich řekl že ? :D

Celý seznam celebrit s OCD najdete TU

Je piercing OUT nebo IN ?

28. june 2011 at 19:09 | Bey*li


Piercing je věc o které jsme asi všichni slyšeli a nejspíš i viděli. Jaký na to máte názor ?
Já docela kladný, teda pokud si někdo nenechá propíchat bradavky, to je podle mě moc.
Já jeden piercing už nějaký ten pátek mám a nemyslím, že je to můj poslední :D
Podle mě to není ani zas tak bolestivá záližitost, samozdřejmě záleží na místě umístění.
V dnešní době vám piercing píchnou zkoro všude :D :D Je to něco, jako by vám propichovali uši.
Piercing se dá píchnout dvěma způsoby a to jehlou, nebo speciálním přístrojem, kterým to dělali i mě a myslím, že je to i mín bolestivější. Samozdřejmě když půjdete ke své doktorce, že chcete píchnout piercing tak vám ho píchne jehlou a né speciálním přístrojem:D :D Na to jsou speciální studia, které najdete zkoro všude :-)Objednej si Layout

26. june 2011 at 13:59 | Bey*li
Pravidla:
Layout budeš mít na blogu alespon' 7 dní.
Na layoutu nebudeš nic měnit.
Na blogu necháž odkaz, že jsem layout dělala já.
Layouty dělám jen s celebritami, filmy, seriály.
Do komentářů napiš:
Přezdívka:
Blog:
S kým/čím chceš layout:
Odkaz na fotky (Nepoviné):
Barvy:
Nápis na layoutu:
Nějaké zvláštní pání:90210 - 2x09 Promo

13. june 2011 at 19:19 | Bey*li |  90210 - Promo 2

90210 - 2x08 Promo

13. june 2011 at 14:59 | Bey*li |  90210 - Promo 2

90210 - 2x07 Promo

13. june 2011 at 14:39 | Bey*li |  90210 - Promo 2

90210 - 2x06 Promo

12. june 2011 at 19:49 | Bey*li |  90210 - Promo 2